15% korting bij €30 | 20% korting bij €50

15% korting bij €30 | 20% korting bij €50

365 dagen retourbeleid - we stellen geen vragen!
Verzending €4,95 - Gratis verzending vanaf €59,00-
Contacteer ons
fawler

Lichtbruine en Ivoorkleurige Autohandschoenen van Schapenleer voor Touchscreens

€94,95
Gratis verzending
Kies een kleur - Lichtbruine en Ivoorkleurige Autohandschoenen van Schapenleer voor Touchscreens
Lichtbruine en Ivoorkleurige Autohandschoenen van Schapenleer voor TouchscreensZwarte en Ivoorkleurige Autohandschoenen van Schapenleer voor TouchscreensBruine en Ivoorkleurige Autohandschoenen van Schapenleer voor Touchscreens
Combineer met

Totale prijs

€155,88

€194,85

Hiems | Zwarte Sjaal van Gerecycled Katoen

€47,96

€59,95

Zwarte Konrad Kite Lichtgewicht Beanie van Organisch Katoen

€31,96

€39,95

ACTIEVE CAMPAGNE

Bespaar tot 20%

Koop voor €30 bespaar 15% | €50 bespaar 20%

Bestel binnen 03 uur 00 minuten 00 seconden en je bestelling wordt vandaag verzonden!
Op voorraad – Gratis verzending voor dit artikel
365 dagen retourbeleid - we stellen geen vragen!
  • Compatibel met touchscreen
  • Ontworpen in Denemarken
Beschrijving

Waarom wordt het opbergvakje aan de passagierskant van een auto altijd het 'handschoenenvakje' genoemd?

Omdat nog niet zo lang geleden elke chauffeur rijhandschoenen droeg - dus niet alleen stijlvolle chauffeurs en coureurs.

Deze autohandschoenen zijn comfortabel om te dragen en zeer flexibel dankzij de grip van schapenleer, en de achterkant van gehaakt katoen houdt je handen lekker warm en laat ze ademen. De top van de duim en wijsvinger zijn geleidend, waardoor je touchscreens kunt bedienen zonder ze uit te doen. Maar onthoud: handen aan het stuur tijdens het rijden!

Ze verbeteren je grip op het stuur en voorkomen dat je handen vermoeid raken tijdens lange ritten; ze beschermen je handen tegen uitdrogen terwijl de airconditioning over je knokkels blaast; ze houden je handen warm op die koude winterochtenden; ze beschermen het materiaal op je stuur tegen het zure vet op je handen; en ze zien er verdomd stijlvol uit.

Dus waarom draagt niet iedereen ze dan?

Jouw gok is net zo goed als de onze.

Ontworpen in Denemarken.

ID: 24494
Specificaties
Product-Id24494Toon meer
Ontworpen inDenemarkenToon meer
Product-leverancierscontractToon meer
GarantieToon meer
KleurenBeige/BruinToon meer
KleurschakeringenGoudbruin, IvoorkleurToon meer
MaterialenKatoen, SchapenleerToon meer
Afwerkingen leerAnilineToon meer
Touchscreen-bedieningJa - Duim, WijsvingerToon meer
VoeringNeeToon meer
ProductverpakkingenKenmerkende envelopToon meer
Breedte9,5cmToon meer
Lengte23cmToon meer
Omtrek handpalm

S: 21,5cm

M: 23cm

L: 24cm

XL: 25cm

Toon meer
Gewicht70gToon meer
Klantreviews
3.9(35 Klantreviews)

Nieuwste

Kwalitief, beetje te klein.

Door Daan 10/10/2023

Kwaliteit is zéér goed. Wel opletten bij de maat van uw hand. Ik heb één S gepakt omdat mijn handen klein zijn van formaat. Desondanks voelen de handschoen krap aan. Mannen kunnen beter niets lager dan maat M pakken.

Super!

Door alex 21/10/2022

Leuke dingen voor liefhebbers

👍

Door Παναγιώτης 25/2/2025

Uitzonderlijke handschoenen
Vertaald van🇬🇷

www.trendhim.gr

👍

Door Παναγιώτης 25/2/2025

Uitstekende handschoenen
Vertaald van🇬🇷

www.trendhim.gr

Zeer goede kwaliteit

Door Adrian 7/2/2025

Een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding.
Vertaald van🇪🇸

www.trendhim.es

Mooi!

Door Jo 6/2/2025

De handschoenen zijn prachtig gemaakt - geweldige kwaliteit en de levering en aftersales service (ik moest de maat wijzigen) was uitzonderlijk.
Vertaald van🇦🇺

www.trendhim.com.au

Uitstekend product

Door Πέτρος 23/12/2024

Uitstekend product. De maat is precies zoals ik het verwachtte. Zeer snelle service en verzending!!!
Vertaald van🇬🇷

www.trendhim.gr

Ik denk dat ik een kleinere maat heb besteld

Door Fahad 20/10/2024

Ik bestelde medium en gebruikte de meettool dienovereenkomstig. Het paste helemaal niet. De productkwaliteit zag er goed uit.
Vertaald van🇨🇦

www.trendhim.ca

0-sterren

Door Stewart 13/8/2024

Ik volgde de richtlijnen van de site voor maat, maar toen ik probeerde de handschoenen aan te trekken, was de opening zo klein dat ik alleen mijn vingers erin kreeg. Om mijn hand in de handschoen te krijgen, zou ik een maat of zelfs twee maten groter moeten bestellen. Voor £79 inclusief verzendkosten!!! koop dit product niet.
Vertaald van🇬🇧

www.trendhim.co.uk

dimitrios.batis@gmail.com

Door ATHANASSIOS 24/5/2024

Het is de tweede keer dat hij hetzelfde artikel koopt. Het is verbazingwekkend. Hartelijke groeten uit Griekenland. Athanassios Tangkas
Vertaald van🇬🇷

www.trendhim.gr