Nieuwste
Het hefboomsysteem voelt heel goedkoop aan waardoor de luxueuze uitstraling van het product teniet gaat. Zeker de redelijk hoge prijs niet waard helaas.
Het komt niet overeen met de afbeelding. Het ziet er glanzend en prachtig uit. Het was dof, slecht en lelijk. Slechte kwaliteit
Vertaald van
🇳🇴www.trendhim.no
Ik heb dit gekocht voor mijn bruiloft, de mooiste dasclip die ik ooit heb gezien. Geweldige kwaliteit, elke euro waard, bedankt, ik kan niet wachten om het op de grote dag te dragen!
Vertaald van
🇨🇦www.trendhim.ca
De gesp ziet er erg mooi uit, ik had een iets sterkere verbinding verwacht. Tot nu toe heeft mijn vriend de gesp nog niet gedragen, maar ik denk dat dit geen probleem zal zijn
Vertaald van
🇨🇿www.trendhim.cz
Heel eenvoudig en mooi gegraveerd
Vertaald van
🇩🇰www.trendhim.dk
Goed product dat aan de verwachtingen voldoet. De gravure is duidelijk en goed gedaan, maar ik moest het schoonmaken omdat er nog wat vijlwerk over was. Het zilver heeft het 925 keurmerk, een pluspunt zou ook geweest zijn om een certificaat van echtheid en herkomst te hebben. De verzending was stipt maar er was geen traceerbaarheid. Over het algemeen ben ik echter tevreden.
Vertaald van
🇮🇹www.trendhim.it
Afgezien van de sporen na de gravure, lijkt het erop dat de kwaliteit aanwezig is, maar je moet tijd aan tijd geven
Vertaald van
🇫🇷www.trendhim.fr
Uitstekend. Oppervlakken goed beschermd met afpelfolie.
Vertaald van
🇳🇿www.trendhim.co.nz
Nadat de dasspeld al een keer eerder moest worden geretourneerd vanwege gebreken aan het oppervlak, is het vervangende product ook onaanvaardbaar. Deze keer is het oppervlak aangetast (bevlekt). Helaas gaat ook deze K'Needle terug. Geef ik het nu op?
Vertaald van
🇨🇭www.trendhim.ch
Supersnelle, ongecompliceerde levering! De dasspeld zou mooi zijn maar heeft een fabricagefout (vergulding?): kleine onregelmatige stippen op het oppervlak. Ga terug. Jammer!
Vertaald van
🇨🇭www.trendhim.ch